Доступ до правосуддя

Ресурсний центр ГУРТ за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру запрошує зацікавлені організації до участі в конкурсі грантів «Втілення інноваційних проектів з доступу до правосуддя для осіб з інвалідністю у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей». Дедлайн для подання проєктних пропозицій – 23:59 31 липня 2020 р.

Громадські або благодійні організації, що подаватимуть проєктні пропозиції за цим Конкурсом, мають відповідати таким вимогам:

  • бути офіційно зареєстрованими зі статусом юридичної особи на території України та здійснювати свою проєктну діяльність на території Донецької або Луганської областей на підконтрольній уряду України території, а також у приазовському регіоні Запорізької області (про що має бути вказано у проєктній заявці та надано відповідне підтвердження, наприклад, наявність офісу на території проєктної діяльності);
  • мати статус неприбуткової або благодійної організації (коди неприбутковості 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 або 0048);
  • мати досвід роботи від одного року;
  • мати підтверджений досвід впровадження щонайменше двох проєктів у сфері поліпшення доступу до правосуддя та звітування за ними;
  • мати відповідних фахівців та персонал проєкту для його реалізації (керівник проєкту, фінансовий спеціаліст/бухгалтер та інших фахівців відповідно до потреб проєкту). У випадку, якщо залучення фахівців передбачається лише за умови підтримки проєктної пропозиції, описова заявка має містити ключові вимоги, що висуватимуться до кожного з фахівців, передбаченого проєктом (профільна освіта, досвід роботи, тощо).

Території реалізації конкурсу

Проєкти, які будуть реалізовуватися за кошти цього грантового конкурсу, повинні реалізовуватися на території цільових громад, а саме:

  • громад, розташованих на території Донецької області (підконтрольні уряду України території);
  • громад, розташованих у приазовському регіоні Запорізької області: Бердянськ, громади Бердянського р-ну, Мелітополь, громади Мелітопольського р-ну (Новенська ОТГ, Семенівська ОТГ), Приазовська ОТГ, Приморська ОТГ, Кирилівська ОТГ, Якимівська ОТГ;
  • громад, розташованих на території Луганської області (підконтрольні уряду України території).

Очікується, що отримані проєктні пропозиції будуть профінансовані у розмірі від 161 400 до 405 500 гривень.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ПРОЄКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Заявки на участь у цьому конкурсі грантів (проєктні пропозиції) складаються із:

1) короткої аплікаційної форми, заповненої онлайн за посиланням, що містить основні відомості про організацію та проєктну пропозицію.

2) запиту про надання інформації від ОГС / НУО, який обов’язково має бути наданий із аплікаційним пакетом;

3) повної аплікаційної форми (заповненої у форматі MS Word), в якій описано організаційний план та план впровадження проєкту (*.docx/*.doc);

4) фінансової пропозиції (запропонований бюджет у форматі Excel);

5) відсканованих копій таких документів (*.pdf або *.jpg):

  • свідоцтво про реєстрацію або витяг
  • довідка з податкової інспекції про внесення організації до Реєстру неприбуткових організацій з зазначенням коду неприбутковості.

Для проєктів, у яких передбачено співфінансування:

6) лист підтримки від установи-партнера, яка надає співфінансування із зазначенням суми співфінансування.

Організації, що подають проєктні пропозиції, повинні заповнити коротку аплікаційну форму онлайн (пункт 1), а також подати повний аплікаційний пакет (пункти 2-6), зазначений вище, за електронною адресою grants@gurt.org.ua із темою повідомлення: «UN_RPP_3_2020_26: Втілення інноваційних проектів з доступу до правосуддя».

Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 23:59 31 липня 2020 року. Аплікаційний пакет (пункти 2-6) повинен бути надісланий одним листом у архіві (*.rar) розмір якого не має перевищувати 20 Mb.

Для надання відповідей на запитання, які можуть виникнути під час підготовки проєктних пропозицій за цим Конкурсом, буде проведено одну онлайн-консультацію, що відбудеться 22 липня 2020 року об 11:00. Для того, щоб зареєструватися для участі в онлайн-консультації, будь ласка, до 11:00 21 липня 2020 року заповніть форму за посиланням. Після завершення дедлайну Вам надійде повідомлення із лінком і подальшими інструкціями. Відповіді на найпоширеніші запитання від учасників також опубліковані за посиланням.

Повний текст запрошення до участі в цьому конкурсі грантів можна переглянути за посиланням. Будь ласка, детально ознайомтеся із цим документом перед поданням проєктних пропозицій.

Конкурс грантів «Втілення інноваційних проектів з доступу до правосуддя для осіб з інвалідністю у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей» адмініструється Ресурсним центром ГУРТ за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Фінансування в межах конкурсу грантів буде надано за підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.