Залучення громадських організацій ветеранів АТО/ООС

Ресурсний центр ГУРТ за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру запрошує зацікавлені організації до участі в конкурсі грантів «Залучення громадських організацій ветеранів АТО/ООС до трансформації конфліктів через побудову співпраці, діалогу, підтримку участі і надання ефективних та інноваційних сервісів у Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській та Луганській областях». Дедлайн для подання проєктних пропозицій – 23:59 31 липня 2020 р.

Громадські або благодійні організації, що подаватимуть проєктні пропозиції за цим Конкурсом, мають відповідати таким вимогам:

 • бути офіційно зареєстрованими зі статусом юридичної особи на території України та здійснювати діяльність на території цільових громад проєкту;
 • мати статус неприбуткової або благодійної організації (коди неприбутковості 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 або 0048);
 • мати статутну діяльність або іншу підтверджену діяльність спрямовану на ветеранів АТО та ООС, а також їхні сім’ї;
 • мати досвід роботи від одного року;
 • мати підтверджений досвід впровадження щонайменше одного проєкту (для організацій, що претендують на фінансування у розмірі до 215 200 гривень) або двох проєктів (для організацій, що претендують на більше фінансування) та звітування за ними;
 • мати відповідних фахівців та персонал проєкту для його реалізації (керівник проєкту, фінансовий спеціаліст / бухгалтер та інших фахівців відповідно до потреб проєкту). У випадку, якщо залучення фахівців передбачається лише за умови підтримки проєктної пропозиції, описова заявка має містити ключові вимоги, що висуватимуться до кожного з фахівців, передбаченого проєктом (профільна освіта, досвід роботи, тощо).

Зверніть увагу! За цим напрямом заявки мають подаватися громадськими/благодійними організаціями ветеранів АТО та ООС відповідно до їх статутної діяльності. Прийом заявок відкритий і для не ветеранських організацій, які працюють для ветеранів або включають ветеранів у свою звичну діяльність. Такі заявки мають бути підтримані попереднім досвідом роботи з ветеранами, або листами підтримки від ветеранських організацій. Заявки від інших організацій до розгляду прийняті не будуть.

Території реалізації конкурсу

Проєкти, які будуть реалізовуватися за кошти цього грантового конкурсу, повинні реалізовуватися на території цільових громад, а саме:

 • громади Дніпропетровської області;
 • громади Донецької області (території, підконтрольні Уряду України);
 • громади Житомирської області;
 • громади Луганської області (території, підконтрольні Уряду України).

Очікується, що отримані проєктні пропозиції будуть профінансовані у розмірі від 161 400 до 403 500 гривень. Проєктні пропозиції організацій із досвідом втілення одного донорського проєкту можуть бути профінансовані у розмірі від 161 400 до 215 200 гривень.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ПРОЄКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Заявки на участь у цьому конкурсі грантів (проєктні пропозиції) складаються із:

1) короткої аплікаційної форми, заповненої онлайн за посиланням, що містить основні відомості про організацію та проєктну пропозицію;

2) запиту про надання інформації від ОГС / НУО, який обов’язково має бути наданий із аплікаційним пакетом;

3) повної аплікаційної форми (заповненої у форматі MS Word), в якій описано організаційний план та план впровадження проєкту (*.docx/*.doc);

4) фінансової пропозиції (запропонований бюджет у форматі Excel);

5) відсканованих копій таких документів (*.pdf або *.jpg):

 • свідоцтво про реєстрацію або витяг
 • довідка з податкової інспекції про внесення організації до Реєстру неприбуткових організацій з зазначенням коду неприбутковості.

Для проєктів, у яких передбачено співфінансування:

6) лист підтримки від установи-партнера, яка надає співфінансування із зазначенням суми співфінансування.

Для проєктів, що містять у собі інфраструктурну складову:

7) проєктно-кошторисна документація / кошторисна документація запропонованого проєкту (або будь-яка інша документація, відповідно до якої прораховано фінансову пропозицію);

8) лист підтримки від установ-партнерів, що виділяють кошти для співфінансування проєктної пропозиції;

9) лист підтримки щодо експлуатації та технічної підтримки проєкту після його завершення від балансоутримувача.

Організації, що подають проєктні пропозиції, повинні заповнити коротку аплікаційну форму онлайн (пункт 1), а також подати повний аплікаційний пакет (пункти 2-9), зазначений вище, за електронною адресою grants@gurt.org.ua із темою повідомлення: «UN_RPP_3_2020_29: Залучення громадських організацій ветеранів АТО/ООС».

Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 23:59 31 липня 2020 року. Аплікаційний пакет (пункти 2-9) повинен бути надісланий одним листом у архіві (*.rar) розмір якого не має перевищувати 20 Mb.

Для надання відповідей на запитання, які можуть виникнути під час підготовки проєктних пропозицій за цим Конкурсом, буде проведено одну онлайн-консультацію, що відбудеться 22 липня 2020 року об 11:00.

Для того, щоб зареєструватися для участі в онлайн-консультації, будь ласка, до 11:00 21 липня 2020 року заповніть форму за посиланням. Після завершення дедлайну Вам надійде повідомлення із лінком і подальшими інструкціями. Відповіді на найпоширеніші запитання від учасників також опубліковані за посиланням.

Повний текст запрошення до участі в цьому конкурсі грантів можна переглянути за посиланням. Будь ласка, детально ознайомтеся із цим документом перед поданням проєктних пропозицій.

Конкурс грантів «Залучення громадських організацій ветеранів АТО/ООС до трансформації конфліктів через побудову співпраці, діалогу, підтримку участі і надання ефективних та інноваційних сервісів у Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській та Луганській областях» адмініструється Ресурсним центром ГУРТ за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Фінансування в межах конкурсу грантів буде надано за підтримки уряду Нідерландів.