Взаємодія поліції та громади (АРХІВ)

Набір проєктих пропозицій ЗАКРИТО

Ресурсний центр ГУРТ за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру запрошує зацікавлені організації до участі в конкурсі грантів «Взаємодія поліції та громади на засадах партнерства у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей». Дедлайн для подання проєктних пропозицій – 23:59 3 червня 2020 р.

Громадські або благодійні організації, що подаватимуть проєктні пропозиції за цим Конкурсом, мають відповідати таким вимогам:

  • бути офіційно зареєстрованими зі статусом юридичної особи на території Донецької, Запорізької або Луганської областей;
  • мати статус неприбуткової або благодійної організації (коди неприбутковості 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 або 0048);
  • мати досвід роботи від одного року;
  • мати підтверджений досвід впровадження щонайменше одного проєкту (для організацій, що претендують на фінансування у розмірі до 216 000 гривень) або двох проєктів (для організацій, що претендують на більше фінансування) та звітування за ними;
  • мати відповідних фахівців та персонал проєкту для його реалізації (керівник проєкту, фінансовий спеціаліст/бухгалтер та інших фахівців відповідно до потреб проєкту). У випадку, якщо залучення фахівців передбачається лише за умови підтримки проєктної пропозиції, описова заявка має містити ключові вимоги, що висуватимуться до кожного з фахівців, передбаченого проєктом (профільна освіта, досвід роботи, тощо).

Проєкти, які будуть реалізовуватися за кошти цього грантового конкурсу, повинні реалізовуватися на території цільових громад, а саме:

  • Донецька область: населені пункти, розташовані в межах таких громад (незалежно від того чи громада вже об’єдналася, чи лише в процесі об’єднання): майбутня Добропільська ОТГ, майбутня Дружківська ОТГ, Покровськ, Мирноград, Слов’янськ, Сіверська ОТГ, Соледарська ОТГ, Новгородське, Світлодарськ, Мангушський р-н, майбутня Волноваська ОТГ, Вугледарська ОТГ, майбутня Сартанська ОТГ, Великоновосілківський р-н, Красногорівка і Мар’їнка, Авдіївка з фокусом (але не обмежуючись) на громади, що розташовані у сільській місцевості (смт, село, селище) або інші населені пункти будь-якого типу (місто, смт, село, селище), розташовані в межах 20 км відстані до «лінії зіткнення»;
  • Луганська область: населені пункти, які розташовані в межах таких громад (незалежно від того чи громада вже об’єдналася, чи лише в процесі об’єднання): Лозно-Олександрівська, Привільська, Троїцька, Нижньодуванська, Біловодська, Красноріченська ОТГ, м. Попасна, Золоте, Щастя, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінна, Трьохізбенка, Міловський, Станично-Луганський, Новоайдарський район з фокусом (але не обмежуючись) на громади, що розташовані у сільській місцевості (смт, село, селище) або інші населені пункти будь-якого типу (місто, смт, село, селище), розташовані в межах 20 км відстані до «лінії зіткнення»;
  • Запорізька область: населені пункти, розташовані в межах таких громад (незалежно від того чи громада вже об’єдналася, чи лише в процесі об’єднання): Бердянськ, громади Бердянського р-ну, Мелітополь, громади Мелітопольського р-ну (Новенська ОТГ, Семенівська ОТГ), Приазовська ОТГ, Приморська ОТГ, Кирилівська ОТГ, Якимівська ОТГ.

Запропонований термін впровадження проєктних пропозицій може складати до 6 місяців. Проєкти, які отримають фінансування у межах цього конкурсу грантів, повинні розпочатися з 1 липня 2020 року та завершитися до 31 грудня 2020 року.

Очікується, що отримані проєктні пропозиції будуть профінансовані у розмірі від 162 000 до 405 000 гривень для проєктів, що не включають інвестиції в розвиток інфраструктури, та у розмірі від 162 000 до 540 000 гривень для проєктів, що включають інвестиції в розвиток інфраструктури. Проєктні пропозиції організацій із досвідом втілення одного донорського проєкту можуть бути профінансовані у розмірі від 162 000 до 216 000 гривень.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ПРОЄКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Заявки на участь у цьому конкурсі грантів (проєктні пропозиції) складаються із:

1) короткої аплікаційної форми, заповненої онлайн за посиланням, що містить основні відомості про організацію та проєктну пропозицію;

2)  запиту про надання інформації від ОГС / НУО, який обов’язково має бути наданий із аплікаційним пакетом;

3) повної аплікаційної форми (заповненої у форматі MS Word), в якій описано організаційний план та план впровадження проєкту (*.docx/*.doc);

4) фінансової пропозиції (запропонований бюджет у форматі Excel);

5) відсканованих копій таких документів (*.pdf або *.jpg):

  • свідоцтво про реєстрацію або витяг
  • довідка з податкової інспекції про внесення організації до Реєстру неприбуткових організацій з зазначенням коду неприбутковості

6) листа підтримки від поліції

Для проєктів, у яких передбачено співфінансування:

7) лист підтримки від установи-партнера, яка надає співфінансування із зазначенням суми співфінансування.

Для проєктів, що містять у собі інфраструктурну складову:

8) проєктно-кошторисна документація / кошторисна документація запропонованого проєкту (або будь-яка інша документація, відповідно до якої прораховано фінансову пропозицію);

9) лист підтримки від установ-партнерів, що виділяють кошти для співфінансування проєктної пропозиції;

10) лист підтримки щодо експлуатації та технічної підтримки проєкту після його завершення від балансоутримувача.

Організації, що подають проєктні пропозиції, повинні заповнити коротку аплікаційну форму онлайн (пункт 1), а також подати повний аплікаційний пакет (пункти 2-7), зазначений вище, за електронною адресою [email protected] із темою повідомлення: «UN_RPP_3_2020_24: Взаємодія поліції та громади».

Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 23:59 3 червня 2020 року. Аплікаційний пакет (пункти 2-7) повинен бути надісланий одним листом у архіві (*.rar) розмір якого не має перевищувати 20 Mb.

Для надання відповідей на запитання, які можуть виникнути під час підготовки проєктних пропозицій за цим Конкурсом, буде проведено одну онлайн-консультацію, що відбудеться 26 травня 2020 року об 11:00.

Для того, щоб зареєструватися для участі в онлайн-консультації, будь ласка, до 11:00 25 травня 2020 року заповніть форму за посиланням. Після завершення дедлайну Вам надійде повідомлення із лінком і подальшими інструкціями. Відповіді на найпоширеніші запитання від учасників також будуть опубліковані за посиланням.

Повний текст запрошення до участі в цьому конкурсі грантів можна переглянути за посиланням. Будь ласка, детально ознайомтеся із цим документом перед поданням проєктних пропозицій.

Конкурс грантів «Взаємодія поліції та громади на засадах партнерства у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей» адмініструється Ресурсним центром ГУРТ за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Фінансування в межах конкурсу грантів буде надано за підтримки Європейського Союзу, урядів Данії, Швеції, Швейцарії та Нідерландів.