Зміцнення громадської безпеки

Ресурсний центр ГУРТ за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру запрошує зацікавлені організації до участі в конкурсі грантів «Зміцнення громадської безпеки у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей». Дедлайн для подання проєктних пропозицій – 23:59 31 липня 2020 р.

Конкурс проводиться за двома цільовими піднапрямами:

  1. Реалізація проєктів з громадської безпеки в межах спільної ініціативи УВКБ ООН та ПРООН, що передбачатиме заходи, спрямовані на перехід громад від гуманітарної допомоги до сталого розвитку (Humanitarian – Development Nexus).
  2. Залучення приватного сектору в процеси розвитку громади.

Громадські або благодійні організації, що подаватимуть проєктні пропозиції за цим Конкурсом, мають відповідати таким вимогам:

  • бути офіційно зареєстрованими зі статусом юридичної особи на території цільових громад;
  • бути офіційно зареєстрованими зі статусом юридичної особи на території цільових областей, якщо проєктна заявка передбачає залучення декількох (не менше трьох) цільових громад до реалізації проєкту, а також включає завдання, спрямовані на адвокацію прав та інтересів жінок і чоловіків, включно із найбільш вразливими групами;
  • бути офіційно зареєстрованими зі статусом юридичної особи на території цільових пілотних громад та/або здійснювати свою діяльність на їхній території в межах спільної ініціативи УВКБ ООН та ПРООН, що передбачатимуть заходи, спрямовані на перехід громад від гуманітарної допомоги до сталого розвитку (Humanitarian – Development Nexus);
  • мати статус неприбуткової або благодійної організації (коди неприбутковості 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 або 0048);
  • мати досвід роботи від одного року;
  • мати підтверджений досвід впровадження щонайменше одного проєкту (для організацій, що претендують на фінансування у розмірі до 215 200 гривень) або двох проєктів (для організацій, що претендують на більше фінансування) та звітування за ними;
  • мати відповідних фахівців та персонал проєкту для його реалізації (керівник проєкту, фінансовий спеціаліст/бухгалтер та інших фахівців відповідно до потреб проєкту). У випадку, якщо залучення фахівців передбачається лише за умови підтримки проєктної пропозиції, описова заявка має містити ключові вимоги, що висуватимуться до кожного з фахівців, передбаченого проєктом (профільна освіта, досвід роботи, тощо).

Території реалізації конкурсу

Проєкти в межах спільної ініціативи УВКБ ООН та ПРООН, що передбачатимуть заходи, спрямовані на перехід громад від гуманітарної допомоги до сталого розвитку (Humanitarian – Development Nexus), мають реалізовуватися на території таких цільових громад:

  • 5 цільових громад Донецької області: майбутня Сартанська ОТГ, Красногорівка, Мар’їнка, Авдіївка, Новгородське;
  • 2 цільові громади Луганської області: Станиця Луганська, Трьохізбенка.

Проєкти, що передбачають залучення приватного сектору у процеси розвитку громади, повинні реалізовуватися на території цільових громад, а саме:

  • 16 цільових громад Донецької області: майбутня Добропільська ОТГ, майбутня Дружківська ОТГ, Покровськ, Мирноград, Слов’янськ, Сіверська ОТГ, Соледарська ОТГ, Новгородське, Світлодарськ, Мангушський р-н, майбутня Волноваська ОТГ, Вугледарська ОТГ, майбутня Сартанська ОТГ, Великоновосілківський р-н, Красногорівка/Мар’їнка, Авдіївка;
  • 9 цільових громад Запорізької області: Бердянськ, громади Бердянського р-ну, Мелітополь, громади Мелітопольського р-ну (Новенська ОТГ, Семенівська ОТГ), Приазовська ОТГ, Приморська ОТГ, Кирилівська ОТГ, Якимівська ОТГ;
  • 16 цільових громад Луганської області: Лозно-Олександрівська ОТГ, Привільська ОТГ, Троїцька ОТГ, Нижньодуванська ОТГ, Біловодська ОТГ, Попасна, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінна, Красноріченська ОТГ, Міловський, Станично-Луганський, Новоайдарський райони, Золоте, Щастя, Трьохізбенка.

Очікується, що отримані проєктні пропозиції будуть профінансовані у розмірі від 161 400 до 403 500 гривень для проєктів, що не включають інвестиції в розвиток інфраструктури, та у розмірі від 161 400 до 538 000 гривень для проєктів, що включають інвестиції в розвиток інфраструктури. Проєктні пропозиції організацій із досвідом втілення одного донорського проєкту можуть бути профінансовані у розмірі від 161 400 до 215 200 гривень.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ПРОЄКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Заявки на участь у цьому конкурсі грантів (проєктні пропозиції) складаються із:

1) короткої аплікаційної форми, заповненої онлайн за посиланням, що містить основні відомості про організацію та проєктну пропозицію;

2) запиту про надання інформації від ОГС / НУО, який обов’язково має бути наданий із аплікаційним пакетом;

3) повної аплікаційної форми (заповненої у форматі MS Word), в якій описано організаційний план та план впровадження проєкту (*.docx/*.doc);

4) фінансової пропозиції (запропонований бюджет у форматі Excel);

5) відсканованих копій таких документів (*.pdf або *.jpg):

  • свідоцтво про реєстрацію або витяг
  • довідка з податкової інспекції про внесення організації до Реєстру неприбуткових організацій з зазначенням коду неприбутковості.

Для проєктів, у яких передбачено співфінансування:

6) лист підтримки від установи-партнера, яка надає співфінансування із зазначенням суми співфінансування.

Для проєктів в межах спільної ініціативи УВКБ ООН та ПРООН, що передбачатимуть заходи, спрямовані на перехід громад від гуманітарної допомоги до сталого розвитку (Humanitarian – Development Nexus):

7) лист підтримки від УВКБ ООН, де має буде прописане співфінансування, що надається з боку УВКБ ООН для проєкту.

Для проєктів, що передбачають залучення приватного сектору у процеси розвитку громади:

8) лист підтримки з боку співфінансуючого підприємства із зазначенням суми співфінансування.

Для проєктів, що містять у собі інфраструктурну складову:

9) проєктно-кошторисна документація / кошторисна документація запропонованого проєкту (або будь-яка інша документація, відповідно до якої прораховано фінансову пропозицію);

10) лист підтримки від установ-партнерів, що виділяють кошти для співфінансування проєктної пропозиції;

11) лист підтримки щодо експлуатації та технічної підтримки проєкту після його завершення від балансоутримувача.

Організації, що подають проєктні пропозиції, повинні заповнити коротку аплікаційну форму онлайн (пункт 1), а також подати повний аплікаційний пакет (пункти 2-11), зазначений вище, за електронною адресою grants@gurt.org.ua із темою повідомлення: «UN_RPP_3_2020_28: Громадська безпека».

Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 23:59 31 липня 2020 року. Аплікаційний пакет (пункти 2-11) повинен бути надісланий одним листом у архіві (*.rar) розмір якого не має перевищувати 20 Mb.

Для надання відповідей на запитання, які можуть виникнути під час підготовки проєктних пропозицій за цим Конкурсом, буде проведено одну онлайн-консультацію, що відбудеться 22 липня 2020 року об 11:00. Для того, щоб зареєструватися для участі в онлайн-консультації, будь ласка, до 11:00 21 липня 2020 року заповніть форму за посиланням. Після завершення дедлайну Вам надійде повідомлення із лінком і подальшими інструкціями. Відповіді на найпоширеніші запитання від учасників опубліковані за посиланням.

Повний текст запрошення до участі в цьому конкурсі грантів можна переглянути за посиланням. Будь ласка, детально ознайомтеся із цим документом перед поданням проєктних пропозицій.

Конкурс грантів «Зміцнення громадської безпеки у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей» адмініструється Ресурсним центром ГУРТ за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Фінансування в межах конкурсу грантів буде надано за підтримки Європейського Союзу, урядів Данії, Швеції, Швейцарії.