Зміцнення громадської безпеки (АРХІВ)

Набір проєктих пропозицій ЗАКРИТО

Ресурсний центр ГУРТ за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру запрошує зацікавлені організації до участі в конкурсі грантів «Зміцнення громадської безпеки у вибраних громадах Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької та Луганської областей». Дедлайн для подання проєктних пропозицій – 23:59 3 червня 2020 р.

Громадські або благодійні організації, що подаватимуть проєктні пропозиції за цим Конкурсом, мають відповідати таким вимогам:

 • бути офіційно зареєстрованими зі статусом юридичної особи на території цільових громад
 • бути офіційно зареєстрованими зі статусом юридичної особи на території цільових областей, якщо проєктна заявка передбачає залучення декількох (не менше трьох) цільових громад до реалізації проєкту, а також включає завдання, спрямовані на адвокацію прав та інтересів жінок і чоловіків, включно із найбільш вразливими групами;
 • бути офіційно зареєстрованими зі статусом юридичної особи на території цільових пілотних громад та/або здійснювати свою діяльність на їхній території в межах спільної ініціативи УВКБ ООН та ПРООН, що передбачатимуть заходи, спрямовані на перехід громад від гуманітарної допомоги до сталого розвитку (Humanitarian – Development Nexus);
 • мати статус неприбуткової або благодійної організації (коди неприбутковості 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 або 0048);
 • мати досвід роботи від одного року;
 • мати підтверджений досвід впровадження щонайменше одного проєкту (для організацій, що претендують на фінансування у розмірі до 216 000 гривень) або двох проєктів (для організацій, що претендують на більше фінансування) та звітування за ними;
 • мати відповідних фахівців та персонал проєкту для його реалізації (керівник проєкту, фінансовий спеціаліст/бухгалтер та інших фахівців відповідно до потреб проєкту). У випадку, якщо залучення фахівців передбачається лише за умови підтримки проєктної пропозиції, описова заявка має містити ключові вимоги, що висуватимуться до кожного з фахівців, передбаченого проєктом (профільна освіта, досвід роботи, тощо).

Проєкти, які будуть реалізовуватися за кошти цього грантового конкурсу, повинні реалізовуватися на території цільових громад, а саме:

 • 4 цільові громади Дніпропетровської області: Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, а також Дніпро;
 • 16 цільових громад Донецької області: майбутня Добропільська ОТГ, майбутня Дружківська ОТГ, Покровськ, Мирноград, Слов’янськ, Сіверська ОТГ, Соледарська ОТГ, Новгородське, Світлодарськ, Мангушський р-н, майбутня Волноваська ОТГ, Вугледарська ОТГ, майбутня Сартанська ОТГ, Великоновосілківський р-н, Красногорівка/Мар’їнка, Авдіївка;
 • 7 цільових громад Житомирської області: Червоненська ОТГ, Новоборівська ОТГ, Високівська ОТГ, Житомирська ОТГ, Новоград-Волинська ОТГ, Баранівська ОТГ, Семенівська ОТГ;
 • 9 цільових громад Запорізької області: Бердянськ, громади Бердянського р-ну, Мелітополь, громади Мелітопольського р-ну (Новенська ОТГ, Семенівська ОТГ), Приазовська ОТГ, Приморська ОТГ, Кирилівська ОТГ, Якимівська ОТГ;
 • 16 цільових громад Луганської області: Лозно-Олександрівська ОТГ, Привільська ОТГ, Троїцька ОТГ, Нижньодуванська ОТГ, Біловодська ОТГ, Попасна, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінна, Красноріченська ОТГ, Міловський, Станично-Луганський, Новоайдарський райони, Золоте, Щастя, Трьохізбенка.

Проєкти в межах спільної ініціативи УВКБ ООН та ПРООН, що передбачатимуть заходи, спрямовані на перехід громад від гуманітарної допомоги до сталого розвитку (Humanitarian – Development Nexus) мають реалізовуватися на території таких цільових громад

 • 5 цільових громад Донецької області: майбутня Сартанська ОТГ, Красногорівка, Мар’їнка, Авдіївка, Новгородське;
 • 2 цільові громади Луганської області: Станиця Луганська, Трьохізбенка.

Запропонований термін впровадження проєктних пропозицій може складати до 6 місяців. Проєкти, які отримають фінансування у межах цього конкурсу грантів, повинні розпочатися з 1 липня 2020 року та завершитися до 31 грудня 2020 року.

Як виняток, проєктні заявки, що спрямовані на досягнення системних змін у громадах, включають довготермінові завдання із адвокації, передбачають залучення декількох громад до вирішення спільних проблем, термін проєкту може бути продовженим до 12 місяців. Рішення щодо кожної такої заявки прийматиметься комісією з огляду на системність пропонованого впливу та спроможність громадської організації досягнути заявлених очікуваних результатів.

Очікується, що отримані проєктні пропозиції будуть профінансовані у розмірі від 162 000 до 405 000 гривень для проєктів, що не включають інвестиції в розвиток інфраструктури, та у розмірі від 162 000 до 540 000 гривень для проєктів, що включають інвестиції в розвиток інфраструктури. Проєктні пропозиції організацій із досвідом втілення одного донорського проєкту можуть бути профінансовані у розмірі від 162 000 до 216 000 гривень.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ПРОЄКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Заявки на участь у цьому конкурсі грантів (проєктні пропозиції) складаються із:

1) короткої аплікаційної форми, заповненої онлайн за посиланням, що містить основні відомості про організацію та проєктну пропозицію.

2) запиту про надання інформації від ОГС / НУО, який обов’язково має бути наданий із аплікаційним пакетом;

3) повної аплікаційної форми (заповненої у форматі MS Word), в якій описано організаційний план та план впровадження проєкту (*.docx/*.doc);

4) фінансової пропозиції (запропонований бюджет у форматі Excel);

5) відсканованих копій таких документів (*.pdf або *.jpg):

 • – свідоцтво про реєстрацію або витяг
 • – довідка з податкової інспекції про внесення організації до Реєстру неприбуткових організацій з зазначенням коду неприбутковості.

Для проєктів, у яких передбачено співфінансування:

6) лист підтримки від установи-партнера, яка надає співфінансування із зазначенням суми співфінансування.

Для проєктів, що містять у собі інфраструктурну складову:

7) проєктно-кошторисна документація / кошторисна документація запропонованого проєкту (або будь-яка інша документація, відповідно до якої прораховано фінансову пропозицію);

8) лист підтримки від установ-партнерів, що виділяють кошти для співфінансування проєктної пропозиції;

9) лист підтримки щодо експлуатації та технічної підтримки проєкту після його завершення від балансоутримувача.

Організації, що подають проєктні пропозиції, повинні заповнити коротку аплікаційну форму онлайн (пункт 1), а також подати повний аплікаційний пакет (пункти 2-6), зазначений вище, за електронною адресою [email protected] із темою повідомлення: «UN_RPP_3_2020_21: Громадська безпека».

Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 23:59 3 червня 2020 року. Аплікаційний пакет повинен бути надісланий одним листом у архіві (*.rar) розмір якого не має перевищувати 20 Mb.

Для надання відповідей на запитання, які можуть виникнути під час підготовки проєктних пропозицій за цим Конкурсом, буде проведено одну онлайн-консультацію, що відбудеться 26 травня 2020 року об 11:00.

Для того, щоб зареєструватися для участі в онлайн-консультації, будь ласка, до 11:00 25 травня 2020 року заповніть форму за посиланням. Після завершення дедлайну Вам надійде повідомлення із лінком і подальшими інструкціями. Відповіді на найпоширеніші запитання від учасників також будуть опубліковані за посиланням.

Повний текст запрошення до участі в цьому конкурсі грантів можна переглянути за посиланням. Будь ласка, детально ознайомтеся із цим документом перед поданням проєктних пропозицій.

Конкурс грантів «Зміцнення громадської безпеки у цільових громадах Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької та Луганської областей» адмініструється Ресурсним центром ГУРТ за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Фінансування в межах конкурсу грантів буде надано за підтримки Європейського Союзу, урядів Данії, Швеції, Швейцарії та Нідерландів.